+ A A - wcag-contrast-on
icon facebook icon youtube icon instagram icon bip
Biblioteka Rawicz

18 maja

Targi Książki Empiku od 18 do 31 maja 2022

Targi Książki Empiku będą trwały od 18 do 31 maja 2022. Jest to największe wydarzenie literackie tej wiosny! Między 18.05 a 31.05 odbędzie się prawdziwe święto literatury, czyli Targi Książki w Empiku. Wraz z ponad setką wydawców przygotowaliśmy kolejną edycję tego wydarzenia, na której zaplanowaliśmy około 60 ciekawych wydarzeń.

W maju 2020 Empik zainicjował Wirtualne Targi Książki, wydarzenie od tej pory z sukcesami kontynuowane jest cyklicznie – zawsze w maju i październiku. Dotychczasowe cztery edycje przyciągnęły ponad 4 miliony uczestników spotkań online. Targi skupiają wszystkie najważniejsze premiery książkowe danego sezonu.

Widząc, jak ciepło zostały przyjęte te wydarzenia, postanowiliśmy zorganizować piątą edycję pod nazwą Targi Książki Empiku i poprzez szeroką ofertę dostępną teraz także we wszystkich salonach Empik trafić do jeszcze większej liczby osób, których pasją jest kultura, sztuka i literatura. 

Link do wydarzenia: www.empik.com/targi-ksiazki

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X