+ A A - wcag-contrast-on
icon facebook icon youtube icon instagram icon bip
Biblioteka Rawicz

1 kwietnia

Małopolski Festiwal Komiksu - 1.04. 2023

Odbywający się w pierwszy weekend kwietnia Małopolski Festiwal Komiksu to dwudniowa impreza o rodzinnym charakterze. Czytelnicy i miłośnicy komiksów w każdym wieku znajdą coś dla siebie.
Na najmłodszych czekają warsztaty komiksowe, spotkania z autorami popularnych serii oraz gra miejska. Starsi będą mogli brać udział w panelach dyskusyjnych oraz spotkaniach z twórcami z Polski i zagranicy.
Na każdego, kto będzie chciał uzupełnić komiksową kolekcję będzie czekała giełda z mnóstwem tytułów do wyboru - zarówno jeśli chodzi o pozycje archiwalne, trudno dostępne, jak i najnowsze premiery.
Podczas festiwalu odbędzie się również wystawa oryginalnych prac polskich autorów, które będzie można zakupić w okazyjnych cenach. Małopolski Festiwal Komiksu to impreza zarówno dla osób, które od lat interesują się komiksem, jak również dla tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z tym medium.
Festiwal Komiksu pierwszy raz odbył się dwanaście lat temu! Tegoroczna edycja odbędzie się 1-2 kwietnia w Artetece Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie w szerszej formule, a także pod nową nazwą, bardziej adekwatną do regionalnego charakteru biblioteki. Organizatorzy za główny cel stawiają sobie to, by nie zawieść użytkowników biblioteki - corocznych festiwalowych bywalców.  

link do wydarzenia www.facebook.com/events/1333850800702675/

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X