+ A A - wcag-contrast-on
icon facebook icon youtube icon instagram icon bip
Biblioteka Rawicz

8. Noc Bibliotek

Data publikacji: 2022-09-21

VIII wydanie ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek odbędzie się w sobotę 1 października 2022 r. pod hasłem „To się musi powieść”. Noc Bibliotek to ogólnopolska akcja przekonująca do czytania poprzez promocję lokalnych bibliotek jako najbliższych miejsc spotkań z kulturą, z różnorodnymi zasobami i bezpłatną ofertą dla społeczności, sprzyjających wymianie idei i integracji.

Centrum Edukacji Obywatelskiej akcję zainicjowało i rozwija pod patronatem Biblioteki Narodowej, z udziałem współorganizatorów – Fundacji ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom oraz Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, a także licznych partnerów i patronów. 

Noc Bibliotek to wielkie święto bibliotek i czytania – ogólnopolska akcja w niekonwencjonalny sposób zachęcająca do korzystania z zasobów bibliotek jako najbardziej otwartych i dostępnych instytucji kultury z ofertą dla osób w każdym wieku, miejsc wspólnych, łączących ludzi, lokalnych centrów żywej kultury i edukacji.

Rawicka Biblioteka Publiczna serdecznie zaprasza do udziału w Nocy Bibliotek 1.10.2022r. W tym dniu zapraszamy do odwiedzenia biblioteki w godz. 17.00 do 22.00 "BIBLIOTEKA NA WALIZKACH" OSTATNIA SZANSA ŻEBY ODWIEDZIĆ BIBLIOTEKĘ PRZED PRZEPROWADZKĄ

Program:

18.00 TO MUSI SIĘ POWIEŚĆ - INSTRUKCJA OBSŁUGI PSA
SPOTKANIE + WYKŁAD Z DAMIANEM KORCZYŃSKIM I WOJCIECHEM CIEŚLEWICZEM

  

Więcej o trenerach pod linkiem: www.facebook.com/Szko%C5%82a-dla-ps%C3%B3w-DOG-BOY-104507888514647/

www.facebook.com/treserwujawojtek

19.30 "Z KOTEM FRYDERYKIEM ROWEREM PRZEZ EUROPĘ" SPOTKANIE Z OLĄ MAE

Więcej informacji pod linkiem: tworczehoryzonty.pl/wpis/z-kotem-fryderykiem-rowerem-przez-europe-7/

20.30 ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU LITERACKIEGO "ZDĄŻYĆ PRZED KOŃCEM..."

powrót do wszystkich aktualności
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X