+ A A - wcag-contrast-on
icon facebook icon youtube icon instagram icon bip
Biblioteka Rawicz

8 września

Jesienne Targi Książki 8-10.09.2023 w Warszawie

Tegoroczna edycja odbędzie się na Placu Defilad od strony Al. Jerozolimskich przed Kinoteką. Wydarzenie jest połączeniem festiwalu literackiego z częścią targową, w miejscu, które zyskało wielką przychylność odwiedzających majowe Międzynarodowe Targi Książki w Warszawie. Przed wejściem do Kinoteki staną namioty z książkami oferowanymi przez wystawców a spotkania autorskie z udziałem publiczności odbędą się nieopodal w przestrzeniach Kinoteki.

Na zbliżających się Jesiennych Targach Książki obecni będą wydawcy literatury pięknej, kryminałów, literatury faktu, książki dziecięcej, młodzieżowej, literatury young adults oraz komiksów. Prezentacji bogatej oferty wydawniczej – w edycji 2022 odnotowaliśmy ponad 100 wystawców i 40 spotkań autorskich – towarzyszyć będzie różnorodny program spotkań z autorami, dyskusji oraz sesji autografów. Wiele literackich atrakcji skierujemy do najmłodszych, a także fanów i fanek gatunku young adults. Będą nowości wydawnicze i klasyka dziecięcej i młodzieżowej literatury, a także spotkania z twórcami książek odpowiadających na najważniejsze pytania dotyczące życia młodych ludzi. We współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Komiksowym na Targach działać będzie sektor komiksowy. Fani i fanki będą mogli kupić najnowsze publikacje, spotkać ulubionych autorów i otrzymać rysowane dedykacje. 

Więcej informacji na stronie Organizatora: historiaikultura.pl/jesienne-targi-ksiazki/

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X