+ A A - wcag-contrast-on
icon facebook icon youtube icon instagram icon bip
Biblioteka Rawicz

30 listopada

Targi Książki Historycznej w Warszawie 30.11-2.12.2023

Targi Książki Historycznej w Warszawie 30.11-2.12.2023

Targi Książki Historycznej są największym pod względem liczby wystawców i zwiedzających, jak również najbogatszym programowo wydarzeniem dla profesjonalistów i miłośników literatury historycznej w Polsce. Jak informują organizatorzy, pozostają też w czołówce europejskich wydarzeń o tym profilu.

W czterodniowych Targach, które od lat odbywają się w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie, bierze udział około 200 wydawców z Polski krajów sąsiednich. Rokrocznie odwiedza je około 30 tysięcy zwiedzających. W tym roku odbędzie się już 31. edycja popularnej imprezy.

Prezentacji bogatej oferty wydawniczej towarzyszą liczne spotkania autorskie, promocje książek, konferencje, debaty, warsztaty i pokazy. Jak informują organizatorzy: „Z każdym rokiem formuła Targów Książki Historycznej rozwija się. Obok wydawców literatury historycznej głównego nurtu stworzyliśmy na Targach tematyczne sektory wystawiennicze, w tym tegoroczne Salony: Książki Muzealnej, Białoruskiej i Ukraińskiej”.

Targi stały się po latach nie tylko szansą na korzystne zakupy czy bezpośrednie spotkania z wydawcami i autorami. Stały się wielkim świętem dla miłośników historii – wydarzeniem kulturalnym i branżowym, o unikalnych atutach i znakomitej atmosferze, miejscem, w którym trzeba i warto być.

Więcej na stronie Organizatora: historiaikultura.pl/targi-ksiazki-historycznej/

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X