+ A A - wcag-contrast-on
icon facebook icon youtube icon instagram icon bip
Biblioteka Rawicz

25 listopada

Festiwal Grozy i Fantastyki 25-26.11.2023

Jak poinformowano, rozpoczęły się przygotowania do kolejnej edycji Targów Gier i Książki oraz Festiwalu Grozy i Fantastyki, które odbędą się w dniach 25–26 listopada 2023 roku w Łodzi (Hala Expo-Łódź, Al. Politechniki 4).

Ideą Targów Gier i Książek jest prezentacja nowości pojawiających się zarówno na polskim rynku księgarskim, jak i rynku gier, promocja dobrej literatury, zabawy, spędzania wolnego czasu oraz rozwijanie pasji czytania i kreatywnego myślenia.

Poprzez połączenie dwóch gatunków – gier i książek, zaproszenie ciekawych osób, ludzi kultury, poprzez turnieje i zabawy organizatorzy pragną zachęcić łodzian do uczestnictwa w wydarzeniu. W ubiegłorocznym wydarzeniu w łódzkiej Hali Expo swoją ofertę zaprezentowało blisko stu wystawców.

PRZEWIDUJEMY BOGATY PROGRAM, W KTÓRYM WSZYSCY ZNAJDĄ COŚ DLA SIEBIE!
Spotkania z ulubionymi wydawcami i autorami,
Panele dyskusyjne,
Premiery książkowe oraz gier planszowych,
Przedstawienia teatralne,
Wystawy pasjonatów sztuki,
Seanse filmowe, a w nich również horror ekstremalny,
Unikatowe gadżety i rękodzieło,
Warsztaty plastyczne,
Zawody w grach planszowych,
Nesamowite kreacje cosplayerów. 

Więcej na stronie Organizatora: grozaifantastyka.pl/

„Festiwal kierujemy do osób kochających różne odcienie grozy i szeroko pojętej fantastyki, komiksu i kryminału” – informują organizatorzy. „Będzie to niezapomniany weekend dla miłośników książek, gier, wystaw i filmów. Wszystko w klimacie baśni, fantazji oraz horroru, thrillerów i kryminału”.

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X