+ A A - wcag-contrast-on
icon facebook icon youtube icon instagram icon bip
Biblioteka Rawicz

18 listopada

Festiwal Literatury Azjatyckiej 18-19.11.2023

Festiwal Literatury Azjatyckiej odbywający się 18–19 listopada 2023 roku w Muzeum Azji i Pacyfiku to, jak informują organizatorzy, hołd dla słowa pisanego, dzięki któremu czytelnik może zagłębić się w odległe geograficznie i kulturowo rejony świata.

Organizatorzy Festiwalu Literatury Azjatyckiej oferują odwiedzającym bogaty program spotkań i wykładów dotyczących nowości wydawniczych: powieści, literatury klasycznej, literatury faktu czy opracowań naukowych. „Będziemy rozmawiać także na ciekawe i intrygujące tematy, od pisarstwa kobiet w Indonezji, mocy literatury koreańskiej, po indyjskie fantasy” – informują.

Festiwal to także część targowa ze stoiskami czołowych wydawnictw specjalizujących się w literaturze o tematyce azjatyckiej. W ofercie nie zabraknie m.in. literatury pięknej, literatury faktu, książek dla dzieci, publikacji naukowych i popularyzatorskich czy komiksów.

Program Targów dostępny pod linkiem: www.muzeumazji.pl/maip/uploads/2023/10/program.pdf

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X