+ A A - wcag-contrast-on
icon facebook icon youtube icon instagram icon bip
Dorośli

Dorośli

strona startowa » Oferta » Dorośli

Kontakt z literaturą poszerza możliwości poznawania świata, ludzkich losów. Pozwala na uczestnictwo w wydarzeniach niedostępnych własnym doznaniom i obserwacjom. Kontakt z literaturą przybiera różne formy. Niesamowitym przeżyciem są spotkania z pisarzami, ilustratorami, gwiazdami telewizji, podróżnikami. Proponujemy także spotkania wokół książki – DKK, czy wykłady dotyczące muzyki – w Klubie Melomana. Inicjatywą podejmowaną przez nas popularyzującą czytelnictwo i promującą zdrowy styl życia jest Odjazdowy Bibliotekarz. To niestandardowe wydarzenie rowerowo – książkowe zachęcająca do aktywności oraz uczestnictwa w życiu kulturalnym naszego miasta. Zachęcamy do korzystania z naszych propozycji przypominając o tym, że Biblioteka to również miejsce spotkań.

Dyskusyjny Klub Książki

Dyskusyjny Klub Książki działający przy RBP swą działalność rozpoczął w roku 2007. Tworzy go grupa ludzi spotykających się po to, by rozmawiać o książkach, wymieniać literackie poglądy, konfrontować gusta...miło spędzać czas i dobrze się bawić.

Jeśli lubisz czytać, rozmawiać o lekturze, gatunkach literackich... lubisz poznawać nowych autorów ...To miejsce jest dla Ciebie... Dzięki klubowi rozmowy o literaturze nabierają innego wymiaru. Nie musisz prowadzić poważnych dyskusji, nie musisz być specjalistą w tej dziedzinie... Dołącz do nas i kreuj modę na czytanie w swoim mieście ...czerp przyjemność
z literatury !

Klub Melomana (aktualnie nie działa)

Rawicka Biblioteka Publiczna jest miejscem oferującym szeroko pojętą informację, naukę i rozrywkę. Współpracując z Rawickim Uniwersytetem Trzeciego Wieku w ofercie naszej oprócz dobrej literatury, znajdziecie Państwo również muzykę.
Jesteś członkiem RUTW? Lubisz rozmawiać o muzyce? Dołącz do naszej sekcji...


Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X