+ A A - wcag-contrast-on
icon facebook icon youtube icon instagram icon bip
Strefa Młodych

Strefa Młodych

strona startowa » Oferta » Strefa Młodych

Oddział dla Dzieci i Młodzieży znajduje się na II piętrze Multibiblioteki. Znaleźć można tam wydzieloną część księgozbioru przeznaczoną tylko i wyłącznie dla młodzieży, a nawet osobny regał z książkami Young Adult. Nowa przestrzeń biblioteczna pozwoliła nam na stworzenie ciekawego miejsca dla młodych ludzi. Powstało wiele miejsc, w których można miło spędzić swój czas wolny.

To właśnie w tym miejscu utworzyliśmy Strefę Młodych, czyli miejsce, w którym znadziesz:

Informujemy, iż na konsolę PS5 oraz VR-y obowiązuje wcześniejsza rezerwacja. 

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem, obowiązującymi zasadami i ważnymi informacjami dotyczącymi korzystania z komputerów, konsoli oraz okularów VR - można to zrobić np. wchodząc w LINK.

MŁODZIEŻOWY DYSKUSYJNY KLUB KSIĄŻKI

Zachęcamy osoby pow. 14 roku życia do dołączenia do naszego MDKK - Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki. To nic innego jak spotkania, w trakcie których można swobodnie rozmawiać o wspólnie czytanych książkach. Każde spotkanie to inna książka. Co miesiąc możesz odebrać swój egzemplarz w bibliotece. Po przeczytaniu należy ją oddać, żeby mogła powędrować do innej biblioteki!

Spotykamy się w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca o godz. 17:00

Jeśli masz pytania lub chcesz do Nas dołączyć, skontaktuj się z opiekunem MDKK mailowo: k.kaczmarek@rbp.rawicz.eu, lub odwiedź Oddział dla Dzieci i Młodzieży.


Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.