+ A A - wcag-contrast-on
icon facebook icon youtube icon instagram icon bip
Biblioteka Rawicz

Edukacja Biblioteczna Czerwiec 2022

Data publikacji: 2022-06-27

Biblioteka zaprasza i oferuje zbiory dla dzieci i młodzieży. Stała oferta RBP obejmuje lekcje biblioteczne dla dzieci z: przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych.  

W czerwcu...

W dniach od 28 maja 2022r. do 4 czerwca 2022r. trwała akcja Cała Polska Czyta Dzieciom. W tym roku hasło przewodnie to "Polscy pisarze dla klimatu". Z tej okazji filię RBP w Sierakowie odwiedziły dzieci z przedszkola nr 5 "Pod Grzybkiem". Naszym gościom czytaliśmy bajki o tematyce ekologicznej.

W Bibliotece w Zielonej Wsi w ramach akcji czytelniczej Cała Polska Czyta Dzieciom w tym roku gościły panie z KGW Nagietkowe Wariacje. Odbyły się dwa 7 i 8 czerwca 2022 r. spotkania, na których dzieci wysłuchały opowiadania "Bańki" o Doktor Dosi oraz samodzielnie wykonały kolorowe mydełka.

10 czerwca w Filii Słupia Kapitulna odbyły się zajęcia z cyklu "Podróż za jedną książkę" tym razem dzieci tworzyły piękne słoniki z plasteliny. Kolejne zajęcia odbędą się już we wrześniu.

powrót do wszystkich aktualności
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X