+ A A - wcag-contrast-on
icon facebook icon youtube icon instagram icon bip
Legimi

Legimi

strona startowa » Strefa Czytelnika » Legimi

Więcej Czytania! - darmowe książki elektroniczne w Rawickiej Bibliotece Publicznej.

Mnóstwo bestsellerowych tytułów i wyjątkowych pisarzy. Dzieła klasyczne, lektury szkolne, podręczniki akademickie, publikacje naukowe - to wszystko u nas! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom czytelników proponujemy darmowy dostęp do 70 000 książek elektronicznych. Wystarczy tylko być czytelnikiem Biblioteki lub nim zostać. Osoby marzące o dostępie do e-booków i audiobooków posiadające zobowiązania finansowe wobec Biblioteki muszą najpierw uregulować wszelkie należności. Pod koniec każdego miesiąca można uzyskać kod, który ważny jest zawsze miesiąc. O rozpoczęciu zapisów informujemy na naszej stronie. Po otrzymaniu kodu, należy zalogować się na stronie  www.legimi.pl/wbppoznan/, ściągnąć interesujące pozycje i czytać, słuchać do woli... na smartfonach, laptopach, tabletach i czytnikach. Czytanie jest takie proste! 

  Z uwagi na to, iż chcemy aby każdy chętny miał równe szanse, zapisy na kody do platformy legimi przyjmujemy wyłącznie po udostępnieniu postu w mediach społecznościowych oraz na stronie internetowej Rawickiej Biblioteki Publicznej. Oznacza to, że osoby, które przesłały swoje zgłoszenie przed datą publikacji informacji o prowadzeniu zapisów nie będą brane pod uwagę.
Jednocześnie informujemy, że zapisy do platformy Legimi będą udostępniane w ostatnim tygodniu każdego miesiąca.


Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.