+ A A - wcag-contrast-on
icon facebook icon youtube icon instagram icon bip
Biblioteka Rawicz

XXII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom

Data publikacji: 2023-05-30

 Z wielką radością i zaangażowaniem włączamy się w ogólnopolską akcję "Cała Polska Czyta Dzieciom". Już 1 czerwca rozpocznie się XXII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom - wielkie czytelnicze święto. Tegoroczna kampania odbywa się pod hasłem „Książka jest jak ogród". Zapraszamy serdecznie do udziału we wszystkich aktywnościach organizowanych przez Rawicką Bibliotekę Publiczną.

Rozpoczynamy już w czwartek, 1 czerwca (czwartek) w godz. 8:00-15:00:
- udekoruj własną torbę bawełnianą w Strefie Rodzinnej Aktywności (3 piętro),
- podejmij wyzwanie i stwórz coś niesamowitego w Majsterni (1 piętro),
- wypożycz książkę i ciesz się słodkim upominkiem w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży (2 piętro).

3 czerwca (sobota) od godziny 13:00 widzimy się na Pikniku Strażackim w Sarnowie. W programie zaplanowaliśmy m.in. teatrzyk Kamishibai, malowanie twarzy, zaplatanie warkoczyków, bańki mydlane czy balonowe zwierzątka.

5 czerwca (poniedziałek) od 15:00 do 18:30 zapraszamy na książkowy piknik na terenie przed budynkiem Multibiblioteki. WSTĘP WOLNY.

6 czerwca (wtorek) w godz. 16:00-18:00 odbędzie się II edycja Turnieju "Just Dance" na konsoli PlayStation 5, w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży. OBOWIĄZUJĄ ZAPISY: 65 616 49 21 (wewn. 116) lub oddzial@rbp.rawicz.eu.

Regulamin turnieju.

Do zobaczenia!

powrót do wszystkich aktualności
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.