+ A A - wcag-contrast-on
icon facebook icon youtube icon instagram icon bip
Biblioteka Rawicz

Wyniki konkursu "Wieża XXL"!!!

Data publikacji: 2023-07-31

 Dnia 28.07.2023 r. odbył się konkurs konstruktorski „Wieża XXL” zorganizowany przez Rawicką Bibliotekę Publiczną we współpracy z Centrum Nauki Kopernik.

Konkurs „Wieża XXL” polegał na wyzwaniu uczestników do zbudowania jak najwyższej wieży wykonanej ze słomek w taki sposób, aby na swoim szczycie utrzymała piankę. Jego celem było propagowanie nauki poprzez rozwiązywanie zadań konstrukcyjnych i logicznych, a także aktywizacja społeczna.

Konkurs odbył się w dwóch turach, w których udział wzięły duety: dziecko do lat 11 + opiekun.
Z ogromnym zaangażowaniem oraz kreatywnością nasi uczestnicy rywalizowali o główne nagrody w postaci voucherów do Centrum Nauki Kopernik oraz do Planetarium Centrum Nauki Kopernik. Oprócz voucherów każdy z uczestników niezależnie od zajętego miejsca otrzymał grę bądź zestaw konstruktorski do samodzielnego konstruowania w domu.

Cieszymy się ogromnie, że mogliśmy Was wszystkich włączyć w nasz emocjonujący konkurs! Dziękujemy serdecznie za Wasze zaangażowanie i wspaniałą współprace. Wybór laureatów nie był łatwy, ale udało nam się wyłonić zwycięzców!

Laureaci I tury konkursu, która odbyła się o godz. 15:00:
I miejsce: Ela i Piotr Nieradka,
II miejsce: Dominika i Tomasz Maćkowiak,
III miejsce: Milena i Katarzyna Maćkowiak.

Laureaci II tury konkursu, która odbyła się o godz. 17:00
I miejsce: Adam i Anna Pyczak,
II miejsce: Michał i Paweł Kopeć,
III miejsce: Tomasz i Łukasz Kowalińscy.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!!! Cieszymy się, że mogliśmy doświadczyć Waszego kreatywnego podejścia do zadania. Dziękujemy również wszystkim uczestnikom, którzy wzięli udział w naszym konkursie. Wasza pasja i entuzjazm naprawdę nas zainspirowały!

Pamiętajcie, że konkursy to doskonała okazja do rozwijania swoich umiejętności i pasji, więc nie traćcie zapału! Nadchodzą nowe wyzwania i kolejne okazje do wykazania się.

powrót do wszystkich aktualności
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X